عكاسى صنعتى

 

از قديم گفتند “یک عکس به اندازه یک‌هزار حرف می‌ارزد”

عکاسی صنعتی یکی از مهم‌ترین ژانرها و شاخه‌های عکاسی به‌شمار می‌رود. هدف اصلی در عکاسی صنعتی، وفادار بودن به واقعیات و بازتاب جلوه‌های واقعی محصولات می‌باشد، به صورتی که کمترین اغراق‌ها دربارهٔ محصولات از لحاظ نورپردازی و طراحی صحنه صورت گرفته باشد، این نوع عکاسی می‌توان در عکاسی از محصولات صنعتی و تولیدات مختلف مورد استفاده باشد، در کل عکاسان در پروژه‌های صنعتی سعی می‌کند تا عکس محصولات ارجاعی باشند از خصوصیات و ویژگی‌های اصلی محصولات.

در عکاسی صنعتی، همه چیز به صورت منظم، دقیق و برنامه‌ریزی شده پیش میرود، به نوعی، عکاسی می‌کوشد تا همه چیز را تحت کنترل علم، دانش و تجربه خود گرفته و نتایجی کاملا دقیق و مهندسی شده باشد، در اصل رسالت عکاس در عکاسی صنعتی، این است که عکس نهایی کاملا به واقعیت محصولات نزدیک باشد به طوری که مهندسان و یا سازندگان بر اساس آن عکس‌ها حتی بتوانند محصول را قضاوت کنند و یا حتی خریداران از راه دور بتوانند در مورد تمامی خصوصیات ظاهری محصولات تصمیم‌گیری نمایند، البته عکاسی صنعتی همیشه به همین خشکی و بدون احساس و مملو از منطق نیست و این دقت به خواسته و تعریف کارفرما برمیگردد، هر چه محصولات به عکس‌های دقیق تری نیاز داشته باشند پروژه بر اساس آن خواسته تعریف خواهد شد.

 

عكاسى غيررسمى (كژوال)

 

دنياي امروز ديگر تاب رسميتِ  گذشته را ندارد و ميل به راحتي و فضايي آزادتر دارد. مخاطبين رسانه‌های تصويری هم از اين روند مستثنى نبوده و برای ارتباط با آنها باید رویکردی امروزی‌تر پیش گرفت، عکس‌های غیررسمی که به‌جای محدودیت؛ از خلاقیت و هنر عکاس سرچشمه می‌گیرند، برای بیننده‌ی امروزی بسیار دلچسب‌تر بوده و به تبع اثربخشیِ متفاوتی دارند.

 

ساخت تیزر

 

تعدد رسانه‌های تصویری و شبکه‌های اجتماعی ازجمله اینستاگرام، یوتیوب، آپارات، تلگرام و غیره، و افزایش چشمگیر مخطبانشان، نیاز کسب و کارها به تهیه فیلم و تیزر را در جهت معرفیِ خدمات و محصولاتِ خود چندین برابر نموده است.

گروه هنری رنکو با سالها سابقه در تولید فیلم و تیزر، متناسب با بودجه‌ و سلیقه‌ی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیزر موردنظر شما را تهیه می‌نماید.